Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Zurich Sigorta Personel ve Eleman Alımı İş İlanları 2016

Zurich Sigorta Personel ve Eleman Alımı İş İlanları 2016

Zurich Sigorta Personel ve Eleman Alımı İş İlanları 2016

Yeni mezun olan gençlerin fazlaca tercih ettiği meslekler arasında tercih edilen sigortacılık genç üniversite mezunları için bulunmaz bir iş fırsatı sunuyor. Özellikle sigortacılık şirketi denince ilk akla gelen sigorta şirketlerinden biri olan Zurich Sigorta, Maliye iktisat ve işletme bölümü mezunlarına dolgun ücretle işe almaktadırlar. Zurich Sigorta Ülkemizle birlikte avrupada’da hizmet veren kurumsal bir şirkettir. Bu yüzden çalışanlarına ekstra imkanlar sunan sigorta şirketidir., Türkiyede kariyer sitelerine ilan veren Zurich Sigorta personel alımlarına devam etmektedir.

Zurich Sigorta 2016 iş ilanlarını yayımladı, Zurich Grubu , küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’den fazla ülkede, 55 binden fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır

Zurich Sigorta 2016 iş ilanları

-Oto Hasar Müdürü
-Banka Satış Uzmanı
-Mühendislik Sigortaları
-Genel Başvuru
-Acente Satış Uzmanı

Zurich Sigorta İş İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/zurich-sigorta-a-s-is-ilanlari-c11641-p1790/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.