Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Zorlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Zorlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Zorlu Holding Personel Alımı İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız Bir çok gurup  şirketini  bünyesinde bulunduran Zorlu  Holding  büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Her geçen gün büyüyen ve hedefleri olan Zorlu Holding daha bir çok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi iş istihdam edecegini belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Zorlu Holding işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Zorlu Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Zorlu Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Zorlu Holding Açık Pozisyonlar

Finans Destek Elemanı,
Mali Denetim Uzmanı,
İş Analisti,
Proje Yöneticisi,
Toplantı Odaları Yöneticisi,
Ticari Operasyon Uzmanı,
Finansal Risk Yönetim Uzmanı,
Finansal Risk Yönetim Uzmanıİş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Sorumlusu

Zorlu Holding personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Zorlu Holding gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Zorlu Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/zorlu-holding-is-ilanlari-c3450-p26923/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.