Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Zorlu Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Zorlu Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Zorlu Enerji İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız yurtiçi ve yurtdışındaki projelerinde, çoğunlukla mühendis kökenli uzman ve yönetici ihtiyacı olmakta olan zorlu enerji. yurtdışındaki projeler için o ülkenin dilinin bilinmesi ve sektörel deneyim, adaylarda aranılan ortak niteliklerdir. Uzman pozisyonları için en az 3-5 yıl; yöneticilik pozisyonları için en az 8-10 yıllık proje tecrübesi aranmaktadır. Santral ve işletmelerde mühendis ve teknisyen alımı, ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır.

Zorlu Enerji insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Zorlu Enerji Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Zorlu Enerji Açık Pozisyonlar

 Genel Başvuru

Zorlu Enerji personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Zorlu Enerji gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Zorlu Enerji İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/zorlu-enerji-grubu-is-ilanlari-c1261-p2854/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.