Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Zorlu Enerji Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Zorlu Enerji Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Zorlu Enerji Personel Alımı İş İlanları 2016

Zorlu Enerji gurubu 2016 yılında personel alımlarına devam ediyor. Enerji sektörüne 1993 yılında giren Zorlu Enerji Grubu, Elektrik satışı, Dağal gaz dağıtımı, Enerji santrali gibi bir çok proje yönetmektedir. Türkiye enerji piyasasında rekabetin artması ile birlikte kadrolarına Zorlu Enerji gurubu vizyon ve misyonuna hizmet edecek tecrübeli takım arkadaşları aramaktadır.

Zorlu Enerji gurubu personel alımı 2016 kaç kişi alacak diye merak edenler için kariyer sayfasından şuan için 5 açık pozisyon bulunduğunu gördük. Bu pozisyonlar için kaç personel alınacak net bir bilgi veremiyoruz. Peki zorlu enerji personel alım şartları nelerdir, zorlu enerji açık pozisyonlar nelerdir birlikte inceleyelim.

Zorlu Enerji gurubu personel alımı 2016 da alım yapacağı pozisyonları şu şekilde vermiştir.

♦ Makine Mühendisi,
♦ Satış Operasyon ve Faturalama Uzman Yardımcısı,
♦ Trakya Bölgesi – Genel Başvuru,
♦ Elektrik Mühendisi – Kızıldere Jeotermal Projesi,
♦ Genel Başvuru.

Zorlu Enerji gurubu personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacak olup, başvurmak isteyen adaylar için bazı genel ve özel şartlar belirlenmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru şartlarını inceleyerek başvuru yapabilirler. Başvuru adresini alt kısımda verilen linke tıklayarak kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/zorlu-enerji-grubu-is-ilanlari-c1261-p2854/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.