Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ziraat Teknoloji KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak

Ziraat Teknoloji KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak

Ziraat Teknoloji A.Ş KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak

Ziraat Bankası ve T.Halk Bankası’na bilgi teknolojileri hizmeti sunmak amacıyla 2001 yılında kurulan Fintek Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş, 2014 yılı itibari ile Ziraat Teknoloji markası ile çalışmalarına devam ediyor. Firmanın şu anda İstanbul ofisinde 500’e yakın çalışanı bulunuyor. Finans sektörüne sahip olduğu bilgi birikimi ve insan kaynağı gücü ile hizmet sunan Fintek Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş, çeşitli platformlarda uygulama-geliştirme, danışmanlık hizmetleri, sistem işletim ve yönetimi ve proje yönetimi hizmetleri sunuyor.

Sadece müşterilerine bilgi teknolojileri hizmet ve ürünleri sunmakla yetinmeyen firma aynı zamanda araştırma geliştirme ve ürün geliştirme hizmetleri ile bilgi teknolojilerini daha iyi kullanmalarına katkıda bulunuyor. Bu sayede firma kurumların rekabet güçlerinin artmasına katkı sağlıyor.

Firma bu yıl KPSS şartı olmadan personel almaya hazırlanıyor. İşte firmanın açık bulunan ve başvuru yapabileceğiniz kadroları;

-Yazılım Mühendisi

-Ağ (Network) Sistem Uzmanı

-Sistem Uzmanı

-Sistem Uzmanı

-Sistem Güvenlik Uzmanı

-Oracle Veritabanı Yöneticisi

-MS SQL Server Veritabanı Yöneticisi

-İş Analisti / İş Analist Yardımcısı

-Ağ ( Network) Sistemleri Uzmanı

-İş Analisti

-Yazılım Uzmanı

-Mesajlaşma Sistem Uzmanı

-Aktif Dizin Sistem Uzmanı

-İş Analisti

-Yazılım Geliştirme Uzmanı

Eğer sizler de firmaya iş başvurusu yapmak istiyorsanız hemen firmanın resmi internet sitesinden ya da diğer kariyer sitelerinden başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ziraat-teknoloji-a-s-is-ilanlari-c2033-p11341/

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ziraat Teknoloji KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.