Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yüksel İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Yüksel İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Yüksel İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2016

Yüksel İnşaat kendi sektöründe lider kuruluşlardan biri diyebiliriz. Türkiye genelinde bir çok proje yöneten şirket yurt dışındada etkin rol oynuyor.  Kazakistan, Afganistan ve Katar gibi daha birçok ülkede projeler yürütmektedir. 2016 yılındaki büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacak olan Yüksel İnşaat personel eleman alımı için iş ilanları yayınlanmaya başladı. İnşaat sektöründe çalışmak isteyenlerin tercih ettiği firmalardan biri olan Yüksel İnşaat yayınladığı ilk ilanda 6 kişilik pozisyon için ilan verdi.

Yüksel İnşaat personel alımı iş ilanları 2016 da nasıl olur ve hangi pozisyonlarda alımlar yapılır diye merak ediyorsanız, bu ilanlar hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. İnternet sitemiz birçok şirketi olduğu gibi Yüksel İnşaat personel alımı iş ilanları hakkında da daha fazla bilgi toplamaya devam edecek ve sizlere bildirecektir. İşte o pozisyonlardan bir kaçtanesi:

♦ Makine Şefi,
♦ Mimar,
♦ Serim Teknisyeni,
♦ Şantiye Şefi,
♦ Altyapı Kısım Şefi
♦ Teknik Ofis Şefi,
♦ Elektrik ve Telekomünikasyon Kısım Şefi.

Yüksel İnşaat personel alımı iş ilanları 2016 da bu pozisyonlar ile ağırlıklı olacak olup, daha birçok konu üzerinde alımlar yapılacaktır. Alımların Ocak ayından beri başladığını ve 2016 yılı boyunca da devam edeceğinizi söyleyebiliriz. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ve diğer güncel ilanları görmek isteyenler aşağıdaki link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/yuksel-insaat-a-s-is-ilanlari-c5666-p30549/

Bir önceki yazımız olan Brisa Personel Eleman Alımları İş İlanı başlıklı makalemizde Brisa, Brisa açık pozisyonlar ve Brisa Bridgestone İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Burak dedi ki:

    Merhaba. Haziranda Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi inşaat teknolojileri bölümünden mezun oluyorum. Bu işe girebilir miyim?

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.