Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yörsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yörsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yörsan Personel Alıyor

Süt ve Süt Ürünleri sektöründe çalışmalarını sürdüren Yörsan , 2015 yılı içinde çeşitli iş pozisyonlarına personel işçi alımları yapacaktır. Yörsan  firmasının bünyesine dahil olmak isteyenler konumuzda bulunan detayları inceledikten sonra süt ve süt ürünleri şirketine iş başvurularını yapabilirler.

Yörsan insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Yörsan Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Yörsan Açık Pozisyonlar

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
SATIŞ TEMSİLCİSİ,
RİSK UZMANI,
ZORUNLU STAJYER,
SATIŞ MUHASEBE ELEMANI,
HAZİNE YÖNETİCİSİ,
BAYİ YÖNTECİSİ,
MUHASEBE UZMANI.

Yörsan personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Yörsan gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Yörsan İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/yorsan-gida-ve-sut-urunleri-pazarlama-is-ilanlari-c6023-p30904/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.