Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yörsan Personel Alımı İş İlanları

Yörsan Personel Alımı İş İlanları

Yörsan Personel Alımı İş İlanları

Ülkemizin büyük gıda markalarından biri olan Yörsan, Büyükşehirler başta olmak üzere bir çok ilde personel alımı yapacagını duyurdu. Alım yapacagı personellerde deneyimli personelleri tercih ediyor olsada, Bazı pozisyonlar için deneyimsiz adaylarada şans vermektedir. Yörsan iş ilanları sitemiz tarafından sürekli takip edilip yeni ilanlar geldikçe güncellenmektedir.

Yörsan personel alımı iş ilanları kapsamında bir çok personel alınacak.  Yörsan tarafından yayınlanmış şuan için 12 ilan bulunmaktadır. Toplam alınacak personel sayısı verilmemiş olsada ilanların tümünü incelemenizde fayda var.

Yörsan personel alımı iş ilanları için öne çıkan açık pozisyonlar alt kısımda verildigi gibidir.

♦MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
♦SATIŞ TEMSİLCİSİ,
♦RİSK UZMANI,
♦ZORUNLU STAJYER,
♦SATIŞ MUHASEBE ELEMANI,
♦HAZİNE YÖNETİCİSİ,
♦BAYİ YÖNTECİSİ,
♦MUHASEBE UZMANI.

Yörsan personel  alımı iş ilanları yukarıda verilen pozisyonlarda olup, bunlar gibi  birçok ilanda kariyer sayfalarında bulunmaktadır. Yörsan tarafından sürekli güncellenen iş ilanlarını. İnternet sitemizi takip ederek görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yorsan-gida-ve-sut-urunleri-pazarlama-is-ilanlari-c6023-p30904/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.