Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yıldız Holding Personel Alımı 2016

Yıldız Holding Personel Alımı 2016

Yıldız Holding Personel Alımı 2016

Ülke ekonomisine büyük katkıda bulunan Yıldız Holding bünyesinde bir çok şirket bulunmaktadır. Binlerce insana iş imkanı veren holding 2016 yılımnda çok sayıda personel alımı yapacaktır. Tecrübeli tecrübesiz çok sayıda personel alan Yıldız Holding bünyesine dahil olabilmek için yayınladığı iş ilanlarını inceleyip sizlere uygun pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yıldız Holding personel alımı 2016 yılında bünyesinde bulunan şirketlere personel alımını yöneten uzman insan kaynakları departmanı yönetiminde yapılmaktadır. Yıldız Holding bünyesi altında faaliyet gösteren şirketler için yüzlerce ilan verilmiştir. Türkiye geneli alım yapılacaktır.

 

2016 Yıldız Holding personel alımı için yayınlanmış yüzlerce ilan bulunmaktadır.

♦ Sevkiyat Elemanı,
♦Otomasyon Teknisyeni,
♦Çevre Mühendisi,
♦Satış Müdürü,
♦Kıdemli Denetçi,
♦Depo Sorumlusu,
♦Mağaza Müdürü.

Yıldız Holding personel alımı 2016 yılında yayınlamış olduğu bir kaç ilanı sizlerle paylaştık bu ilanın yanısıra yüzlerce iş ilanı bulunmaktadır. Size uygun işi bulabilmekiçin alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Başvurular uzman personeller tarafından değerlendirilmektedir.

http://www.yenibiris.com/yildiz-holding-is-ilanlari?firma=190521

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.