Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Yıldırım Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Bir çok gurup  şirketini  bünyesinde bulunduran  Yıldırım Holding  büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Özellikle büyümek isteyen bir firma olan Yıldırım Holding daha birçok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi işe alacaklarını belirttiler.Yıldırım Holding bünyesinde birçok şirketi ( Eti Krom, YILPORT Holding, Gemlik Gübre Sanayi, Yılmar Denizcilik, Yılyak Pazarlama ve Ticaret, Yıldırım Dış Ticaret ve Pazarlama, Yılfert Gübre & Kimya Sanayi ve Marmara Shipyard ) barındırmaktadır. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Yıldırım Holding işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Yıldırım Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Yıldırım Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Yıldırım Holding Açık Pozisyonlar

Muhasebe Uzmanı,
Satınalma Uzmanı,
Genel Muhasebe Uzmanı,
Ofis Asistanı,
Web Geliştirme Uzmanı,
Şirket Avukatı.

Yıldırım Holding  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Yıldırım Holding gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Yıldırım Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/yildirim-holding-is-ilanlari-c12423-p2649/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.