Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yaz Aylarında Yapılabilecek İşler

Yaz Aylarında Yapılabilecek İşler

Yaz Aylarında Para Kazanmak İsteyenler İçin İş Fikirleri

Maaşlı çalışanların veya henüz iş hayatına atılmayanların, Yaz aylarını fırsata dönüştürmesi mümkündür. Çünkü uzun bir tatil, eğitimi devam edenlerin veya çalışanların sıkılmasına neden olur. Özellikle de her dakikayı değerlendirmek isteyen, boş vakit geçirmekten hoşlanmayanlar için, en yeni iş olanaklarını bu yazımızda derledik. Kendinize en uygun işi keşfetmek için, Yaz tatili iş fikirleri ne göz atmanız yeterli olur. Sermaye gerektirmeyen bu işler, birkaç aylık kazancınızı birkaç gün içinde kazanma ve birikim yapma şansı verecektir.

Tatil Yörelerinde Buz Gibi Meyve Suları Satmak

Turizmin ön planda olduğu yörelerde, sokaktaki hareketlilik hiç bitmez. Her gün yüzlerce insanın dışarda olduğu şehirlerde, en fazla parayı ufak esnaf kazanır. Özellikle mekân için kira vermeden yapılan sezonluk işler, oldukça fazla birikim yapma şansı verir. Belediyelerden izin alınarak açılan stantlarda, meyve suyu satışı yapmak oldukça karlı bir faaliyettir. Üstelik oldukça hesaplı olan meyve suyunun, sıcak hava nedeni ile oldukça fazla müşteri çekeceği kesin.

Kalabalık Şehirlerde Seyyar Gıda Satışı Yapmak

Özellikle gençlerin, seyyar satışı yapılan gıdalardan tüketimi oldukça fazladır. Lokanta gibi kapsamlı gıda satışı yapan firmalardan, çok daha hesaplı olan seyyar gıda satışı sürümden kazanmanızı sağlar. Üstelik mekân kirası ödemeniz gerekmez. Bu işi yapmak içinde özel izin almak ve insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde çalışmak gerekir.

Eğlence Sektörü En Çok Kazandıran Sezonluk İştir

Turizmin aktif olduğu otellerde, gece eğlenceleri oldukça kapsamlıdır. Eğitimini devam ettiren gençler ise eğlence sektörü sayesinde oldukça fazla birikim yapabilir. Özel yeteneği olan enstrüman çalan, şarkı söyleyen veya dans gösterisi yapan gençlerin, animatör olarak büyük otellerde çalışması mümkündür.

Dövme Tezgâhları Açarak Para Kazanmak

Dövme yaptırmak, gençlerin en büyük zevkleri arasındadır. Son yıllarda piyasaya çıkan geçici dövmeler ise sektörün canlanmasına neden olmuştur. Kısa bir kursa giderek, kolayca öğrenilen dövme yapımı, kalabalık şehirlerde, deniz kenarlarında oldukça fazla birikim yapma şansı verir. Üstelik fazla bir sermaye gerektirmeyen işler,el becerisine dayanan bir iştir.

Takı Tasarımı İle Para Kazanmak

Tatil yörelerinde, turistlere en fazla satışı yapılan ürün takılardır. Kendi zevkinize göre değişik renklerde yapacağınız takılar, en azından çocukların ilgisini çekecektir. El işinden anlayan kadınların, iğne oyası veya dantel takılar hazırlaması veya ince şallar süslemesi mümkündür. El becerisine dayanan bu ürünler, yüksek fiyattan alıcı bulur ve kolayca birikim yapma şansı verir.

Yöresel Lezzetler İle Para Kazanmak

Ülkemizin her yöresinde farklı ve özel lezzetler bulunur. Bu lezzetlerin farklı şehirlerde satışını yapmak ise hem para kazanmanızı hem kendi yörenizin tanıtımını yapmanızı sağlar. Bazı izinler alarak hazırlanan yöresel lezzetler, kısa süre içinde para kazandıran işler arasında yer alır. Gençler için zevkli ve yeni çevre edinme şansı veren bir uğraş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Elektrik Üretim A.Ş. 300 Daimi İşçi Alacak başlıklı makalemizde elektrik dağıtım sürekli işçi alımı 2017 ve EÜAŞ daimi işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.