Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Yataş ülkemizde yatak üretiminde kendini ispatlamış ve dünya ülkelerine ürettigi ürünleri satan ve 1976 dan günümüze hizmet veren bir firmadır. Her yıl büyüme hedefleri doğrultusunda yeni personel alımları yapan Yataş 2016 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacagını duyurdu. Süngerli yatak üretimi yapan yataş Fabrikaların’da görevlendirilmek üzere personel alımları yapacaktır.

Yataş 2016 yılı iş ilanları kaç kişi işe alınacak tam bir bilgi yok fakat ilanlar sürekli olarak güncellenmektedir. Yataş İş İlanları kariyer siteleri aracılığı ile yayınlanmaktadır. Açık iş ilanları aşagıdaki gibidir ilanlar güncellendikçe alt kısımda verilmiş olan linkten takibini yapabilirsiniz.

Yataş personel alımı iş ilanları 2016

Mağaza Satış Temsilcileri
Mağaza Müdürleri
Depo Elemanları
Mobilya Kurulum Elemanları
Kurulum İşçisi
Stajyerler

Mobilya ve Yatak üreticilerinden öde gelen firmalardan olan Yataş yukarıda yer alan pozisyonlarda personel eleman alımı yapmaktadır. Mavi yaka hem de beyaz yaka kadrolarda alımlar mevcuttur.

Yataş İş Başvurusu 2016

http://www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.