Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yataş İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş, 1976 senesinde kurulmuş Anadolu’nun önce sünger fabrikasıdır. 1979’da tesis yatırımlarını büyüterek, süngerin yanında süngerli yatak üretimine başlayan firma; 1981’de yaylı yatak üretimi , 1987’de ev tekstili ürünleri , 1993’de (sofabed) yataklı kanepe ve koltuk takımları üretimi , 1997’de modüler mobilya üretimine de başlayarak; ürün gamını geliştirmiş ve Yataş markasına durumda olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir. Piyasasının önde gelen üreticilerinden biri durumda olan Yataş, bugün; 5 fabrikası, 1 .450 çalışanı ve 800 satış noktasıyla hizmet vermektedir. Gelişen teknolojisi ve yükselen kalitesi ile bir dünya şirketi olma yolunda güvenilir adımlarla ilerleyen Yataş, enbaşta ABD , İngiltere, Hollanda, Almanya, Macaristan, Bulgaristan, İsviçre, Rusya ve Romanya olmak üzere 45’i aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürünleri , Avrupa ve Amerika’da dünyaca populer markaların adı altında satılmaktadır.

Yataş insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Yataş Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Yataş Açık Pozisyonlar

• LOJİSTİK YÖNETİCİSİ
• SATINALMA GRUP YÖNETİCİSİ
• DEPO ELEMANI
• ÜRÜN UZMANI
• ÜRÜN YÖNETİCİSİ – BAZA / BAŞLIK
• ÜRETİM MÜHENDİSİ
Yataş personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Yataş gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Yataş İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yataş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.