Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yaşar Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yaşar Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yaşar Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

2015 yılında Yaşar Holding işçi ve personel ilanlarını açıklamaya başladı. Yaşar Holding Personel Alımı İş başvurusu yapmak isteyen adaylar da bir an önce ilanların açılmasını bekliyor. Ülkemizin önde gelen firmaların dan olan Yaşar Holding, size geleceğinizi garantiye almak için bir kariyer fırsatı sunuyor. Siz de sitemizden firma ile ilgili bilgileri inceleyebilir ve firmanın ilanlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yaşar Holding Personel Alımı ilanlarında belirli genel şartlar bulunmaktadır. Firma bu şartlara göre başvuru kabul etmekte ve daha sonra başvuruları aradığı pozisyonun özelliklerine göre değerlendirmektedir.

Firmanın aradığı genel şartlar şu şekildedir; -Gelişime açık -Girişimci -Eğitimi ve öğrenmeyi seven -Grup çalışmasına yatkın, -Kariyer planları olan Bu şartları taşıyorsanız, ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Yaşar Holding Personel Alımı İş başvurusu yaptıktan sonra aranılan pozisyonun özel şartlarını da taşıyorsanız, rakiplerinize göre bir adım öndesinizdir demektir. Türkiye’nin köklü firmalarından olan Evkur’da çalışmak sizlere bir çok avantaj sağlayacaktır. Piyasa şartlarına oranla çok yüksek bir maaşla başlayacağınız işinizde ilerledikçe maaşınız artacaktır. Üstelik sosyal haklarınız da tam olarak yapılacaktır.Firmalara başvurmadan önce size uygun cv örneğini Cv örnekleri sitemizden indirip kendinize göre doldurmanızı da ayrıca tavsiye etmekteyiz.

Gıda Grubu:

· Pınar Süt Mamulleri A.Ş.
· Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
· Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.
· Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.
· Pınar Foods Gmbh
· Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş.
· Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.
· Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Ticaret ve Hizmet Grubu:

Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
Yadex Internatio

 

 Yaşar Holding Personel Alımı İş başvurusu yapabileceğiniz 33 Adet açık pozisyon vardır. Eğer siz de bu pozisyonlarda aranılan özellikleri taşıyorsanız, Yaşar Holding Personel Alımı İş başvurusu yapabilirsiniz.

Yaşar Holding İş İlanlarına Başvuruda Bulunmak İçin Alt Kısımdaki Bağlantıyı Kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/pinar-sut-mamulleri-san-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.