Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yakupoğlu İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yakupoğlu İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yakupoğlu İnşaat İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Yakupoğlu İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Yakupoğlu İnşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Yakupoğlu İnşaat iş ilanları mevcuttur.

YAKUPOĞLU İnşaat, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.

YAKUPOĞLU İnşaat, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışını temel alarak başarılarını arttırmaya devam etmektedir.

YAKUPOĞLU İnşaat, taahhüdü altındaki projeleri, tasarım aşamasından itibaren yüksek kaliteli servisleriyle taahhüt edilen sürede başarıyla tamamlamaktadır. YAKUPOĞLU İnşaat, yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.

YAKUPOĞLU İnşaat, yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle, yurt içi ve dışındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir. Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşterilerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.