Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Xerox Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Xerox Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Xerox İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Xerox 70 yıldan uzun bir süre önce yapılan bir buluş, tüm dünyadaki insanların trilyonlarca kopya ve lazer baskı kullanarak bilgi üretmesini ve paylaşmasını olanaklı hale getirdi. Xerografi olarak bilinen bu buluş aynı zamanda Xerox diye bilinen şirketi de yarattı.

İlk xerografik kopya, 22 Ekim 1938 tarihinde New York Kentinin bir kasabası olan Astoria , Queens’te, bir güzellik salonunun arkasındaki eğreti bir laboratuarda üretildi. Smithsonian Kurumu’nda saklanmakta olan bu kopyada “10-22-38 ASTORIA” yazısı okunmaktadır. Bunun mucidi olan Chester Carlson, kolayca doküman kopyası üretmenin bir yolunu bulmaya kararlı olan bir bilim adamı ve patent avukatı idi.

Başlangıçtan beri yenilikçi

Carlson fotografik yöntemleri bir kenara bırakıp elektrostatik yüklerle ve foto-iletken malzemelerle –bunlar ışığa tutulduklarında elektriksel özellikleri değişir- deneyler yaptı. İcat edilen sürece xerografi adı verildi – bu adı, “kuru” anlamına gelen Grekçe xeros kelimesinden ve “yazı” grafeminden almıştı. Aradan yirmi yıl daha geçti ve, ileride Xerox Corporation (NYSE: XRX) hâline gelecek olan Haloid adında bir şirket çok riskli bir yatırım yaparak bu süreci ticarileştirdi.

Kendini biraz devrimci hissetmek

Bu buluş, günümüzde hâlâ sürmekte olan bir enformasyon devrimini serbest bırakarak enformasyonu kolayca ulaşılabilir bir duruma getirmiştir ve dünyanın toplam bilgisini genişletmektedir. Bağımsız bir endüstri danışmanı olan Infotrends’in tahminine göre, Carlson’un buluşunun babalık yaptığı ürünlerle dünyada her yıl 3.08 trilyon adet kopyalama ve yazdırma işlemi yapılmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: 

Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı
Fransizca Çağrı Merkezi Elemanı
Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi
Genel Başvuru.

Xerox Başvurusu İçin: 

http://www.yenibiris.com/xerox-is-ilanlari?firma=52431

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.