Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilci Alımı

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilci Alımı

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilci Alımı

Vodafon Avrupa başta olmak üzere Türkiye bir çok ülkede hizmet vermekte olan dünya iletişim devi olarak yatırımlarına devam etmektedir. Ülkemiz’de iletişim sektörü için bir çok yatırım yapan Vodafone çok sayıda Müşteri Temsilcisi Alımı yapacagını duyurdu. Çalışanlarına bir çok imkan veren Vodafone kariyer hedefi olan adaylarla öncelik vermektedir.

Vodafone müşteri temsilci alımı için ilan yayımlayan vodafon daha önceki kariyerinde Kurumsal müşteri temsilciligi yapmış olan adaylara öncelik vermektedir. Sizde bu sektörde deneyim sahibi iseniz alt kısımda verilen şartlara uyuyorsanız Vodafone iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vodafone İş başvuru şartları aşagıdaki gibidir.

♦Tercihen Üniversitesi mezunu – en az lise mezunu,
♦ Deneyim sahibi,
♦ Mobil gelişmeleri yakından takip eden,
♦ İngilizce bilen (tercihen),
♦ Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek kişiler aranmaktadır.

Vodafone müşteri temsilci alımı için vodafone tarafından belirtilen şartlar yukarıda verildigi gibidir. Sizde bu şartları karşılıyor ve kariyerinize Vodafone da devam etmek istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan başvuru adresini kullanarak ilana başvurabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/vodafone-telekomunikasyon-as/kurumsal-musteri-temsilcisi-is-ilani/623867

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.