Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vodafone Çok Sayıda Pozisyona Personel Alıyor

Vodafone Çok Sayıda Pozisyona Personel Alıyor

Vodafone Çok Sayıda Personel Alımı İlanı Yayımladı

Vodafone çok sayıda pozisyona  farklı şehirlerde alım yapacağını ilan etti. Vodafone İnsan Kaynakları zaman zaman personel alımı ilanlarını kariyer siteleri üzerinden paylaşmaktadır. Vodafone bulunan açıklarını doldurmayı planlamaktadır. Vodafone yılın belirli zamanlarında oluşan personel boşluklarını bu şekilde dolduruyor. Sadece oluşan boşluktan değil yeni yeni iş yerleri açtığından dolayı oralarda görevlendirmek adına da personel alımları yapabilmektedir.

Vodafone ülkemizin en ünlü telekomünikasyon şirketlerinin başında gelmektedir. 1991 yılında hizmetlerine başlamış bulunmaktadır. Sunduğu güzel fırsatlar ve ücretlerinin uygun olması nedeniyle en tutulan firmalar arasında gelmektedir. Ülkemizde de bir çok insan tarafından kullanılan bu telekomünikasyon şirketi sürekli büyümektedir. Bu durumda ise yeni yeni yerler açmaktadır. Açtığı yerler için yeni personellere ihtiyaç duyabilmektedirler.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Vodafone çok sayıda personel alımı yapıyor. Bir çok farklı kategori bulunmaktadır. Tamamına ulaşmak için en aşağıda vereceğimiz link üzerinden ulaşabileceksiniz.

Lojistik ve Stok Yönetim Uzmanı, Kobi satış yöneticisi, Çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi vb bir çok pozisyona alım olacaktır.

Başvuru Yapabilmek İçin Aranan Şartlar

Yayımlanan ilanı incelediğimizde bazı şartların arandığını görmekteyiz:

  • En fazla 6 ay Çağrı Merkezleri süreçlerinde çalışmış olmak
  • Dünya ve teknoloji alanında ki yenilikleri güncel olarak takip ediyor olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • Tercihen İngilizce diline hakim olmak
  • Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış olmak
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olmak
  • Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
  • Müşteri odaklı çalışacak

İnsanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Vodafone Personel Alımına Başvuru

Vodafone çok sayıda ve farklı illerde personel alımı gerçekleştiriyor. Her kategorinin başvuru tarihleri farklı olduğundan burada bahsedemiyoruz. Vereceğimiz linkten sizler başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayıp daha detaylı bilgiler alabileceksiniz. Başvurmak ve boş pozisyonları görmek adına aşağıda vereceğimiz linki, link kısmınıza yapıştırabilirsiniz.

https://goo.gl/wPGiAB

Bir önceki yazımız olan Et ve Süt Kurumu Personel Alıyor başlıklı makalemizde Et ve Süt Kurumu Personel Alımı ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vodafone Çok Sayıda Pozisyona Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.