Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vizyon Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

Vizyon Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

Vizyon Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

Vizyon Deniz personel alımı yapacagını duyurdu. Vizyon Denizcilik bünyesindeki personel açıgını doldurmak için 90 kişilik bir kadro açtı. Verilen iş ilanında yük gemilerinde gemi çalışanlarına aşçılık edebilecek personel alımı yapılacagı ilan edildi. Sizde iş ilanını inceleyip dilerseniz bu ilana başvurabilirsiniz.

Vizyon Deniz insan kaynaklarından yapılan açıklamaya göre Türkiye genelinde yapılacak olan personel alımında 90 kişi aşçı olarak işe alınacak. Personellerin aylık ücretleri 3 bin ile 4 bin Lira arasında değişiklik gösterecek. İlk tercihler daha önceden kuru yük gemilerinde görev yapmış aşçılar olacak.

Vizyon Deniz  Yük Gemilerinde 20 ile 30 kişilik gemi personeline, aşçılık yapabilecek aşçı ve garsonlar alımı yapılacaktır. Aranan Nitelikler şu şekildedir.

– Gerekli mesleki bigiye sahip olan adaylar,
– Bu Sektörde kariyer hedefleyen adaylar,
– Herhangi bir seyehat engeli bulunmayan adaylar,
– Uluslar arası Gemilerde ve Yurt içi sularda, Yolculuk gemilerinde, Özel ve Turistik gemilerde yüksek gelir elde etmeyi planlayan adaylar,
– Deneyimli veya Deneyimsiz olan adaylar,

İMKANLAR:
– 3 Bin TL ile 4 Bin Tl arasında maaş,
– SGK,
– İkramiye,
– Tüm sosyal haklarda çalışacak adaylar,

İlan başvuru adresi alt kısımda verilen linktedir.

https://www.secretcv.com/vizyon-deniz/garson-is-ilanlari-696217

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vizyon Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. haci mehmetbülbül dedi ki:

    gemide calışmak üzere tecrübe aranıyormu

  2. abdulkadir güler dedi ki:

    motor bülümü mezunuyum iki yıllık 05354722700

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.