Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye teknoloji devi olan Vestel 1984 yılından bu güne beyaz eşya ve elektronik sektöründe ülkemizi tanıtmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir. Vestel teknolojik alanındaki yatırımları ile dünyadada ülkemizi temsil etmeye devam etmektedir. Vestel yeni yılın gelişi ile Arge çalışmalarınada hız vermektedir. yeni yatırımları ve açık pozisyonlar için çok sayıda personel alacaktır. 2016 Vestel İş İlanları güncel olarak yayınlanmaktadır. Açık İş ilanlarını birlikte inceleyelim.

Vestel’e nereden iş başvurusu yapılır. Vestel iş ilanlarını bünyesinde bulunan Vestel İnsan Kaynakları departmanı tarafından açık pozisyonlar belirlendikten sonra ilanlar belli başlı iş ilan siteleri tarafından yayınlanmaktadır. Pozisyonun gereksinimlerine göre şartlar bulunan iş ilanlarında, Zaman zaman Lise Mezunu Personel alımlarıda yapılmaktadır.

Vestel İş İlanları,

– Servis Öğretmeni,
– Yazılım Mühendisi,
– Çağrı Merkezi Takım Liderleri,
– Kalite Sistem Uzmanları,
– Bakım Mühendisi,
– Montaj Elemanı.

Vestel İş Başvurusu

http://www.yenibiris.com/vestel-elektronik-is-ilanlari?firma=15043

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.