Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Vestel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Vestel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Merhaba Değerli iş arayanlar Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır. Açık pozisyonlarımız “İş İlanları” sayfasında yayınlanmaktadır.

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler:

Ücretlendirme ve ek menfaatler politikamız temel olarak, iş değerlerlendirmeyi hedef alan performansa bağlı, yüksek performansı ödüllendiren bir sisteme dayanmaktadır. Yılda bir defa Nisan ayında ücretlerimiz; performans, enflasyon ve piyasada hedeflediğimiz konumlanma doğrultusunda ayarlanır.

Ek menfaatlerimiz;

  • Pozisyona ve performansa bağlı olarak yılda 2 kez performansa göre belirlenen terfi ve yılda 1 defa yatay ilerleme zamları
  • Özel sağlık sigortası
  • Göreve ve ünvana bağlı olarak şirket aracı ve cep telefonu
  • Yemek ve ulaşım hizmetleri
  • Satış ekibi için satış primi
  • Sosyal Etkinlikler: Yılın çeşitli dönemlerinde futbol, bowling turnuvaları ve bahar piknikleri, 5,10,15,20 ve 25. yıllarını dolduran çalışanlarımıza ödül törenleri düzenlenmektedir.
  • Kreş: Üretim şirketlerimizde çalışanlarımızın çocukları için kreşimiz bulunmaktadır.

Uygun Pozisyonlar:

 Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi (Beyaz Eşya),

-Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı),
-Muhasebe Uzmanı,
-Aydınlatma Tasarım Uzmanı,
-Elektrik Bakım Sorumlusu,
-İmalat Operatörü,
-Ürün Sorumlusu,
-Teknik Ürün Sorumlusu,
-Montaj Elemanı,

Başvuru Kanalları:

www.kariyer.net/vestel-a-s-is-ilanlari-c1115-p1249/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.