Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vestel Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık/2018-Ocak)

Vestel Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık/2018-Ocak)

Vestel personel alımı ilanı yayımladı. Bir çok pozisyona yeni personel alımı yapılıyor. Farklı illerde ve farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere yeni personellerin alınacağının duyurusu yaptı. Başvurular başlamış bulunmakla birlikte Ocak ayına kadar devam edeceği görülüyor.

Vestel ülkemizin başta gelen firmalarından olabilmeyi başarmıştır. Yeni açtığı mağazalar olsun, var olan mağazalarında ki boşluklar olsun bu boşlukları doldurmak adına personel alımı yapıyor. Vestel bugüne kadar bir çok vatandaşımıza ekmek kapısı açmış durumdadır. Bundan sonrada bir çok insana iş imkanı sunacağa benziyor. Çok fazla pozisyona personel alımı gerçekleşiyor. İlanın detaylarına birlikte göz atalım.

Hangi İllerde Alım Olacak

İlanı incelediğimizde alım yapılacak iller şu şekildedir:

  • İstanbul, Trabzon, Diyarbakır, Kocaeli, Adana, Mersin, Ankara, Sakarya, Manisa, İzmir olarak görünmektedir.

Hangi Pozisyonlara Alımlar Gerçekleşecek?

Çok sayıda pozisyona personel alımları yapılıyor:

  • Kıdemli yazılım mühendisi, Laboratuvar teknisyeni, Kalite sistem mühendisi, Mağaza satış temsilcisi, Endüstriyel tasarımcı, Otomasyon proje mühendisi, Part time yazılım mühendisi, Satınalma mühendisi, Eğitim uzmanı, Elektrik elektronik mühendisi, Mağaza sorumlusu, Perakende lojistik planlama uzmanı, İhracat uzmanı, İşyeri hekimi, Saha operasyon elemanı, İş sağlığı ve güvenliği uzmanı, Mekanik tasarım teknikeri, Kıdemli mekanik tasarım teknikeri, Teknik ürün sorumlusu, Sistem tasarım mühendisi, Kalite güvence mühendisi, ARGE makine mühendisi, Bayi satış temsilcisi, Bilgi teknolojileri uzmanı, Yurtdışı satış uzmanı ve devamında bir çok pozisyona personel alınıyor.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

  • Görevini yapmasına engel olacak bir sağlık problemi bulunmuyor olmak,
  • Araç kullanabiliyor olmak, B sınıfı ehliyeti ve SRC 4 belgesine sahip olmak
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olmak
  • İletişim becerisine sahip olmak
  • Müşteri odaklı çalışmak
  • Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olmak
  • Erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Nasıl Başvururum

Vestel’in yaptığı personel alımı ilanının detaylarını görmek ve başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı (2017-Kasım) başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları ve Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vestel Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık/2018-Ocak) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.