Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vestel Personel Alımı İş İlanları 2016

Vestel Personel Alımı İş İlanları 2016

Vestel Personel Alımı İş İlanları 2016

Teknolojinin Türkçesi sloganı ile yıllar önce sektöre giren Vestel günümüzde bir çok ülkeye ihracat yapmaya başlamıştır. Üretim fabrikasında ve genel merkezinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacagını duyurmuştur. Televizyon ve beyaz eşya fabrikaları kuran Vestel bu fabrikalarda görevlendirmek üzere alt kısımda verilmiş oldugu iş ilanlarına uygun personeller alacaktır.

Vestel personel alımı iş ilanları 2016 yılında iş ilanlarını hem kariyer net üzerinden hemde kendi internet sitesindaki insan kaynakları sayfasından yayınlamaktadır.

♦ Servis Öğretmeni,
♦ Yazılım Mühendisi,
♦ Çağrı Merkezi Takım Liderleri,
♦ Kalite Sistem Uzmanları,
♦ Bakım Mühendisi,
♦ Montaj Elemanı.

Vestel personel alımları yukarıdaki ilanlar dogrultusunda yapılacak olup, alım yapılacak personeller Vestel Manisa‘da bulunan fabrikada görevlendirileceklerdir. Vestel iş başvuru için alt kısımda bulunan baglantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/vestel-elektronik-a-s-is-ilanlari?firma=15043

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. hakan dedi ki:

    Fabrikanizi araştırdım güzel ve disiplinliymis fabrikanizda çalışmak isterim tl no

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.