Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

VeriPark Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

VeriPark Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

VeriPark İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız VeriPark insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda VeriPark iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

1998 yılında kurulan VeriPark, global ölçekteki müşterilerine değer katacak ürünler geliştiren; en iyi yazılım firması olma vizyonuyla hareket eden; yenilikçi, güvenli ve ölçeklenebilir yazılımlar geliştiren, Türkiye’nin en çok kullanılan uygulamalarına imzasını atan ve uluslararası standartlarda projeler üreten bir yazılım firmasıdır.

Türkiye’de, Microsoft’un en güçlü çözüm ortaklarından biri olan VeriPark, Microsoft ürünleri üzerinde geliştirdiği çözümlerle; online finans (internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, kiosk ve şube uygulamaları), Bankacılık ve Finans CRM uygulamaları alanında pazar lideri konumundadır. Windows, SQL, Biztalk, Sharepoint, Dynamics CRM, Fast, Lync gibi Microsoft çözümlerini kullanarak Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Garanti Emeklilik, Vakıfbank, Finansbank, ING Bank, Turkcell, Etisalat, Yemeksepeti, BP, Carrefour, Danone, P&G, Barclays, Dubai Islamic Bank, Citi Bank gibi Türkiye ve Dünya’nın lider kurumlarına çözümler geliştirmekte ve bu çözümlerle kurumların süreçlerinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İstanbul, Dubai, İzmir ve Kahire ile birlikte toplam 4 ofiste, 250 kişiye yakın ve sürekli olarak genişleyen çalışan kadrosu ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan müşterilerine hizmet vermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Yazılım Geliştirme Uzmanı,

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/veripark-is-ilanlari-c2460-p16036/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

VeriPark Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.