Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vera İnşaat Personel İşçi Alımı 2015

Vera İnşaat Personel  İşçi Alımı  2015

Vera İnşaat Personel  İşçi Alımı

Ülke genelinde alım yapan Vera İnşaat  firması ülkemizde birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Özellikle iş istihdamı sağlaması açısından birçok kişiyi işe alacak olan Vera İnşaat  internet üzerinde ilanlarını yayınlamaya başladı. Birçok ilan yayınlayan ve bu ilanların her biri için farklı kriterler sunan Vera İnşaat  firması en kısa zamanda alımlarını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Vera İnşaat insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Vera İnşaat Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Vera İnşaat Açık Pozisyonlar

KÜTAHYA EMET ŞANTİYE ŞEFİ YARDIMCISI
MERKEZ OFİS SEKRETER
KÜTAHYA EMET HİDROMEK OPERATÖRÜ
ANAMUR ŞANTİYE ŞEFİ
SAKARYA KULE VİNÇ OPERATÖRÜ
ANKARA GÜVENLİK GÖREVLİSİ
MERKEZ İNŞAAT TEKNİKERİ

Vera İnşaat personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Vera İnşaat  gibi büyük inşaat firmalarını takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Vera İnşaat İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/vera-ins-tic-san-a-s-is-ilanlari-c8386-p33264/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.