Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vegatel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Vegatel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Vegatel İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Vegatel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Vegatel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada mobil iletisim sektörü hızla büyümekte, mobil teknolojiler her geçen gün gelişmektedir. Dünyada 2.nesil (GSM) ve 3.nesil (W-CDMA) abone sayısı GSA verilerine göre 2006 yılı sonu itibarı ile 2.2 milyarı aşmış bulunmaktadır.

Ülkemizde de buna paralel gelişmeler olmaktadır. Mobil abone sayısı MOBİSAD verilerine göre 2006 yılı sonu itibari ile 53,4 milyonu aşmış bulunuyor. Hızla gelişen bu pazara yeni ancak oldukça tecrübeli bir firma daha merhaba dedi.: Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Temmuz 2006’da distribütörlük anlaşmasını imzalayarak hizmet vermeye başladı

Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş. Türkiye ve dünyada inşaat ve enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarından Gama Holding A.Ş. bünyesinde yer alan Gama Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulmuştur.

Vizyonumuz mobil iletişim sektörünün pro-aktif, yaratıcı ve yön veren firması olmaktır.

Misyonumuz farklı yaklaşım ve uygulamalar ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi hizmet ve çözümleri sunmak, iş ortaklarımıza değer yaratmaktır.

Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş, Gama Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte, AVEA’nın kurumsal kültür ve yapılarına uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Vegatel  İş Başvuru Adresi : 

http://www.kariyer.net/vegatel-iletisim-hizmetleri-a-s-is-ilanlari-c10701-p763/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vegatel Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.