Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vatan Computer Personel Eleman Alımı 2016

Vatan Computer Personel Eleman Alımı 2016

Vatan Bilgisayar Personel Alımı 2016

Ülkemizde Teknoloji mağazalarının öncülüğünü yapmış olan Vatan Bilgisayar 1983 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Vatan bilgisayar 2016 da personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere verdiği ilanda çok sayıda personel alımı yapacağını duyurmuştur. Personel alımlarında son derece seçici olan Vatan Bilgisayar adaylar ile işe alım sürecinde Mülakat süreci sonrasında alımlarını yapmaktadır.

 

Vatan Bilgisayar personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacağını bilemiyoruz ancak, Vatan Bilgisayar tarafından yayında olan 60 pozisyon için ilan verilmiştir. Verilmiş bu ilanlar sürekli güncellenmektedir, 2016 yılı sonuna kadar yüzlerce kişiyi işe alacak olan firma her pozisyon için farklı özelliklerde personel alımı yapacaktır.

Vatan Bilgisayar personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak bir araştırma yaptık ve karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Satış Elemanı,
♦ İşe Alım Elemanı/Uzmanı,
♦ Sevkiyat Şöförü,
♦ Teknik Servis Elemanı,
♦ Kasa Elemanı,
♦ Muhasebe.

Vatan Bilgisayar personel alımı 2016 da alım yapacağı pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla yayında olan 60 tan fazla pozisyon için ilanda yine kariyer.net üzerinden veriliştir. Her pozisyon için farklı şartlar belirleyen Vatan Bilgisayar iş başvurularını Kariyer.net sitesi üzerinden almaktadır. Sizde Vata Bilgisayar bünyesinde çalışmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vatan-bilgisayar-san-tic-a-s-is-ilanlari-c8643-p33521/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.