Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vatan Bilgisayar Personel Alımı 2016

Vatan Bilgisayar Personel Alımı 2016

Vatan Bilgisayar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Vatan Bilgisayar Türkiye’nin yerli bilgisayar satış mağazacılığı alanında hizmet veren ilk mağaza olarak 1983 yılından bugüne kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Vatan Bilgisayar müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için personel alımı yapacaktır. Vatan Bilgisayar personel alımlarını Türkiye genelinde yapacaktır. Sizde Türk teknoloji devi Vatan Bilgisayar da çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyiniz.

Vatan Bilgisayar personel alımı 2016 yılında Türkiye genelinde alım yapacaktır. Alım yapılacak kadrolar hakkında tam bir bilgi veremiyoruz. Fakat yayında olan ilanlara baktığımız da 46 pozisyon için ilan bulunmaktadır. 2016 yılının ilk ilanlarının 46  pozisyonda başlaması çok sayıda personel alımı olacağını gösteriyor. Peki vatan bilgisayar personel alım şartları nelerdir? Vatan bilgisayar iş personel alımları ne zaman? işte detaylar…

Vatan Bilgisayar personel alımı 2016 yılında hangi kadrolar için alım yapılacak diye incelediğimizde Türkiye genelinde alım yapılacağını görmekteyiz.

♦ SATIŞ DANIŞMANI,
♦ SATIŞ ELEMANI,
♦ KASA ELEMANI,
♦ AVUKAT,
♦ SEVKİYAT ŞOFÖRÜ,
♦ ÜRÜN YÖNETİCİSİ,
♦ TEKNİK SERVİS ELEMANI.

Vatan Bilgisayar personel alımı 2016 yılı için alım yapılacak personel alımları yukarıda verildiği gibidir. Elbette bu ilanlarla birlikte daha çok sayıda personel alım ilanı bulunmaktadır. Sizde kariyerinize Vatan Bilgisayar ile devam etmek istiyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Bu ilana başvurmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vatan-bilgisayar-san-tic-a-s-is-ilanlari-c8643-p33521/

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.