Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vasıfsız Personel Eleman Alımı 2016

Vasıfsız Personel Eleman Alımı 2016

Vasıfsız Personel Eleman Alımı 2016

Günümüz’de iş hayatı eskisi gibi değil zorunlu eğitim sonrasında Lise eğitimini tamamlayan’lar okulu bitirdikten sonra üniversite hayalini gerçekleştiremez ise çalışmak için iş aramaya başlıyor. Elbette sadece lise mezunları değil üniversitede iyi bir bölüm bitiremeyenler de işsizler kervanına katılıyor. Her hangi bir iş deneyimi olmayanlar için iş imkanı sunan bir çok firma var. Vasıfsız Personel Alımları olarak adlandırılan ve deneyimsiz insanlara iş imkanı sunan sektörler var.

Elbette bu sektörler’ de Deneyimsiz Personel Alımı yapan firmalarda her ne kadar vasıfsız personel alsada alacağı vasıfsız personeller için bazı özelliklerde talep edebiliyor. Sektöre göre vasıfsız eleman alan firmalar deneyimi olmayan adayları alıp yetiştiriyor. Bizde her hangi bir vasfı olmayan adaylar için bir araştırma yaptık 2016 yılında bir çok  firma vasıfsız personel eleman alımları iş ilanları ile alım yapıyor.

Vasıfsız personel alım ilanlarını uzman ekipler tarafından inceleyen ve ilan yayınlayan firmalar deneyim sahibi olmayan insanlar için sürekli ilan yayınlamaya da devam edecekler . Siz de bu güne kadar her hangi bir iş yapmadıysanız  düşünmeyin. Bu ilanlara müracat ederek hemen bir iş sahibi olma şansınız var.

2016 yılında Vasıfsız Personel Alımları ilanları en çok hangi sektör için yapılacak soruları gün geçtikçe artmaktadır. Bu ilanlar bir çok sektörde verilemktedir. Peki vasıfsız eleman alımı yapan sektörler hangileridir.

♦ PERSONEL İŞLERİ GÖREVLİSİ,
♦ KURYE,
♦ ŞOFÖR,
♦ AYAKKABI SATIŞ DANIŞMANI,
♦ REYON GÖREVLİSİ,
♦ İMALAT İŞÇİSİ.

Vasıfsız personel alınacak  sektörler yukarıdaki gibidir sizde bu ilanlara başvuru yapabilmek için alt kısımda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/deneyimsiz-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. erkan taş dedi ki:

    yurdışındaçalışmakistiyorum yardımcıolurmusunuz hemen gitmek istiyorum

  2. fevzi koyuncu dedi ki:

    iş arıyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.