Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vapiano Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Vapiano Personel Eleman Alımı İş İlanları  2015

Vapiano İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Türkiye’deki ilk şubesini Suadiye’de açan İtalyan restoran zinciri VAPIANO, tüm  dünyada olduğu gibi Türkiye’de tamamıyla yeni ve farklı bir gastronomi konsepti. Tüm makarnalar, soslar ve pizzalar müşterinin gözü önünde ve taze olarak, gıda teknisyenlerinin denetiminde yurtdışında özel eğitim almış güler yüzlü elemanlar tarafından hazırlanıyor.

Vapiano insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Vapiano Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Vapiano Açık Pozisyonlar

• Aşçı
• Servis Elemanı
• Kasiyer
Vapiano personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Vapiano gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Vapiano İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/vapiano-vap-istanbul-restaurant-islemleri-ltd-is-ilanlari-c15229-p5734/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.