Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Vakko Personel Eleman Alımı 2016

Vakko Personel Eleman Alımı 2016

Vakko İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Ülkemizin giyim sektöründe ciddi bir marka değeri bulunan, Vakko 2016 yılında mağazaları ve genel merkezinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapcaktır. 2016 yılında personel alımına hız verecek olan Vakko alımları insan kaynakları uzmanları tarafından yönetmektedir. Sizde hazır giyim sektöründe çalışmak istiyorsanız Vakko İş İlanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakko iş ilanlarını bazı kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Vakko yapılan tüm ilanları tüm detayları ile inceleyip kendisine uygun personelleri Mülakat için çagırmaktadır. Sizde aşagıda sizlere verilen Vakko 2016 iş ilanları linkini kullanarak iş ilanlarına başvura bilirsiniz.

Vakko İş İlanları 2016

Prova Mankeni
E-Ticaret
Fotoğrafçı Asistanı
Tekstil Mühendisi
Depo Elemanı
Kasiyer

Vakko İş Başvuru Adresi:

http://www.secretcv.com/is-ilanlari/vakko_f2720

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vakko Personel Eleman Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.