Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Uyum Personel Eleman Alımı 2016

Uyum Personel Eleman Alımı 2016

Uyum Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Uyum Market büyüme hedeflerini tutturabilmek için geçtiğimiz yıl bir çok şube açtı. 2016 yılında yeni şubelerle birlikte yeni personel alımları yapacaktır. Müşterilerinin uygun fiyat politikaları ile beğenisini toplayan marketler zinciri yavaş ve emim adımlarla büyümeye devam ediyor. Personel alımlarında vasıflı vasıfsız elemanlarada iş imkanı veren Uyum marketler zinciri yüzlerce çalışanı ile emin adımlarla hedeflerine doğru yolculuğuna devam ediyor.

Uyum personel eleman alımı 2016 da kaç personel alacak net bir bilgi vermek doğru değil yılın ilk aylarında verdiği 48 ilana bakacak olursak alımlar çok fazla olacak diyebiliriz. Sizde bu ilanları inceleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Uyum personel eleman alımı 2016 yılında verdiği iş ilanlarına birlikte inceleyelim.

♦ Kasiyer,
♦ Manav,
♦ Kasap,
♦ Unlu Mamuller,
♦ Şarküterist
♦ Mağaza Müdürü,
♦ Eğitim Uzmanı.

Uyum personel eleman alımı 2016 da yayınladığı bir kaç ilanı yukarıda sizler ile paylaştık bu ilanlar haricinde yayında bir çok ilan bulunmaktadır sizde bu ilanlara naşvuruda bulunmak istiyor ve pozisyonlar için başvuru şartlarını öğrenmek istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/uyum-gida-is-ilanlari?firma=52415

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.