Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Uyum Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Uyum Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Uyum Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

İstanbul’da bir çok şubesi olan Uyum Market müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni çalışma arkadaşları aramaktadır . Sürekli yeni açılan şubelere personel temini yapan şirket ile sizlerde kariyerinizin ilk adımını atabilirsiniz . İstanbul çapında yer alan marketlerde hem mavi yaka aynı zamanda beyaz yaka personel alımı yaparak insanlara iş imkanı sunmaya devam etmektedir . Kariyerinize market ve gıda sektöründe devam etmek istiyor ve yükselmek istiyorsanız kesinlikle İş Müracaatı yapacağınız açık pozisyonlara göz atmalısınız .

Çok sayıda personel alımı yapacak olan Uyum Market farklı pozisyonlarda onlarca personel alımı yapacaktır. Kasap, Kasiyer, Manav, Market Müdürü, Şöför gibi daha bir çok pozisyonda personeller alacaktır. Uyum Market bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Uyum Market İş İlanları İçin:

http://www.yenibiris.com/uyum-gida-is-ilanlari?firma=52415

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Uyum Market Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.