Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

UPS Kargo Personel Eleman Alımları İş İlanı

UPS Kargo Personel Eleman Alımları İş İlanı

UPS Kargo Personel Alımı

Dünyanın yerel karğo şirketi olan UPS Türkiye personel alımları için ilanlar yayınlamıştır. Personel alımları için ülkemizin bir çok ilinde alım yapacak olan firma ülke genelinde istihdama katkı sağlamaya devam edecek gibi gözükmektedir. Özellikle kargo sektöründe çalışmak isteyenlerin ilk tercih ettiği firmalar arasında olan UPS Türkiye personel alımları ile bir çok insana iş imkanı verecek diyebiliriz.

UPS Türkiye personel alımı için kaç kişilik kadro ayrıldı tam bilemiyoruz ama yayında olan 21 ilan ile alımlarına devam edecek gibi gözüküyor. UPS Türkiye personel alımlarını ihtiyaçlarına göre belirleyip açık olan pozisyonlar için ilanlarını güncellemektedir.

UPS Türkiye personel alımı kaç kişi ile olacak toplam kaç kişi ile olacak diye incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekilde sıralanmıştır.

– Lojistik Operasyon Stajyeri,
– Endüstri Mühendisi Stajyeri,
– Kadın Şehiriçi Kurye Şoför,
– Yurtiçi Römorklu Vasıta Şoförü,
– Teknoloji Destek Grubu Stajyeri,
– Satış Stajyeri.

UPS Türkiye personel alımı yapmak için verdiği boş pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla birlikte yayında olan yine çok sayıda ilanda kariyer sayfası üzerinden verilmiştir. Sizde bu ilanları inceleyip ve başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda paylaştığımız bağlantıyı kullanarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ups-turkiye-is-ilanlari?firma=135718

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.