Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Unmaş Uno Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Unmaş Uno Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Unmaş Uno Personel Alımları

Degerli okurlarımız sizde bu ilana iş başvurusu yaparak Firmanın gücünden güç alabilirsiniz. sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Uno şirketi hızlı tüketim ürünleri alanında çalışmalarına devam etmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörünün başarılı şirketlerinden birisi olan Unmaş Uno şirketi hizmetlerine devam edebilmek için 2015 yılında birçok uygun iş pozisyonuna personel eleman alımları yapacaktır. Sizlerde şirketin bu iş ilanlarından yararlamak istiyorsanız makalemizde verilen kariyer bilgilerini inceleyebilirsiniz

Unmaş Uno açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

– Dağıtım Elemanı
– Ticari Pazarlama Yetkilisi
– Satış Yetkilisi
– Üretim Elemanı DONUK FIRINCILIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
– Dağıtım Elemanı
– Ürün Geliştirme ve AR-GE Sorumlusu
– Kalite Güvence Vardiya Yetkilisi

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Bu temel şartları taşıyan herkes Unmaş Uno Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Unmaş Uno Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/unmas-unlu-mamuller-san-ve-perakende-hiz-a-s-is-ilanlari-c1496-p5438/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Sinan dedi ki:

    2 ayd ır calismiyorum.suan is ariyorum numaram

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.