Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding Personel Alımı 2015

Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding Personel Alımı 2015

Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding İnsan Kaynakları ,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Havayolu ve konteyner taşımacılığında uluslararası hizmet sunan Ulusoy, Uluslararası Nakliyat ve Ticaret A.Ş.’nin kurulmasının sonrasında , entegre taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmek üzere 1994 senesinde yeniden yapılanır. Bunu, dünyanın her yerinde acenteleri bulunan Emery Worldwide’ın Ülkemiz temsilciliğinin alınması izler . Böylelikle , hava kargo ve konteyner taşımacılığında uluslararası çapta bir organizasyon sağlanmış olur . Ulusoy, kara , hava ve deniz taşımacılığı alanlarında uluslararası entegre taşımacılık yapan, saygın , güçlü ve güvenilir bir büyük kurum kimliği kazanır.

Ulusoy Uluslararası Yatırım insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ulusoy Uluslararası Yatırım Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ulusoy Uluslararası Yatırım Açık Pozisyonlar

• Hava Kargo Uzmanı
• Yer Kargo Uzmanı
• Finans Uzmanı
• Forktif Operatörü
• Lojistik Personeli

Ulusoy Uluslararası Yatırım personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Ulusoy Uluslararası Yatırım gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ulusoy Uluslararası Yatırım İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ulusoy-uluslararasi-yatirim-holding-a-s-is-ilanlari-c2908-p20964/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding Personel Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Ahmet efe dedi ki:

    Slm ben 20 yıl aynı firmada çalıştım mesleğim tornacı vansanda çalıştım e sınıf ehliyetimvarveforkliftehliyetimdevar sizlerle çalışmak isterim 0535 275 14 54

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.