Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ülker Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Ülker Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Ülker Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Yıldız Holding, yatırımlarından olan Ülker Türkiye’de gıda sektöründe ciddi yatırımları olan ve kalitesini ispatlamış olan Türk gıda şirketlerinden biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde binlerce çalışanı olan ülker 2016 yılında’da personel alımlarına devam edecek gibi görünüyor. Ülkemiz’de ve yurt dışında bir çok yatırımı bulunan gıda şirketi, Çok sayıda insana ekmek kapısı olmaya devam edecek gibi görünüyor. Özellikle yurt dışına gıda ihracatı yapan Ülker hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyor hemde bir çok kişiye iş imkanı veriyor.

2016 Ülker Personel Alımı ve iş ilanlarına ara vermeden devam ediyor. Ülker işe alacagı personeller için kendi internet sitesi üzerinden yayınladıgı ilanlar üzerinden cv alımlarını yapıp degerlendirme sonucuna göre Mülakat sürecini başlatıyor. Dilerseniz genel başvuru kısmından cv göndererekte iş başvurusu yapabiliyorsunuz.

Ülker İş İlanları 2016

– SATIŞ YÖNETİCİSİ,
– ZİRAAT MÜHENDİSİ,
– ÜRETİM OPERATÖRÜ,
-LOJİSTİK ELEMANI,
– GENEL MÜDÜR ASİSTANI,
– CAFE SERVİS ELEMANI,
– DENETİM UZMANI,
– KATEGORİ UZMANI.

Ülker İş Başvurusu 2016

http://www.ulkerbiskuvi.com.tr/tr-TR/insan-kaynaklari

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.