Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Uğur Okulları Din Kültürü Öğretmeni Alımı 2016

Uğur Okulları Din Kültürü Öğretmeni Alımı 2016

Uğur Okulları  Din Kültürü Öğretmeni Alımı 2016

Uğur Okulları yapmış olduğu duyuruda öğretmen alımı yapacağını duyurmuştur. Uğur Okulları bünyesinde açık olan Din Kültürü öğretmeni kadrosu için öğretmen alacaktır. Uğur Okulların da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak çalışmak isteyenler için bazı genel şartlar bulunmaktadır.

Türkiye’de özel okullar arasında en fazla öğretmen alımı yapan özel okuların başında gelen Uğur Okulları 2016 öğretmen alımları için ilan yayınladı.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olup atama bekleyen öğretmen adayları bu ilana başvuru yapıp atama beklemeden görev yapmaya başlayabilirsiniz.

Genel Şartlar

-Dershane ve Lise düzeyinde 2 yıl eğitim deneyimi olan adaylar.

-Formasyonu veya Eğitim Fakültesi Mezunu olan adaylar,

-Lisan Mezunu-Yük. Lisan Öğr-Yüksek Lisans Mezunu şartı olan adaylar.

Sizde Uğur Okulları bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Alt kısımda bulunan linki kullanarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ugur-okullari/din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi-ogretmeni-is-ilani/664905

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Uğur Okulları Din Kültürü Öğretmeni Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.