Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tüyap Personel Alımı İş İlanları 2016

Tüyap Personel Alımı İş İlanları 2016

Tüyap İş Başvurusu 2016

Tüyap 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. 1979 yılında kurulan Tüyap kurulduğu günden bu güne kadar yurt içi ve yurtdışında her sektör için fuar organizasyonları düzenleyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörün lider kuruluşu olan Tüyap bir çok kişiyi işe alacağını duyurdu.

Tüyap personel alımı 2016 yılında itfayeci’den tasarımcıya çok sayıda personel alımı yapacaktır. Yenibiriş iş ilan  sitesi aracılığı ile ilan veren Tüyap, şuan için 7 personel alımı yapacaktır. Peki Tüyap personel alımları hangi pozisyonlarda olacak dilerseniz birlikte inceleyelim.

•Pazarlama Uzmanı,
•Project Sales Specialist,
•Grafiker,
•Elektrik Teknisyeni,
•İtfaiye Görevlisi,
•Stand Kurulum Elemanı.

Tüyap personel alımı 2016 yukarıda belirtilmiş pozisyonlarda yapılacak olup alımlar için her pozisyon için farklı şartlar talep edilmektedir. Sizde bu iş ilanlarını incelemek ve ilanlara başvuruda bulunabilmek için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/tuyap-tum-fuarcilik-yapim-a-s-is-ilanlari?firma=10202

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.