Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜVTÜRK Personel Alımı 2016

TÜVTÜRK Personel Alımı 2016

TÜVTÜRK Personel Alımı 2016

TÜVTÜRK araç muayene istasyonu personel alımı yapıyor. TÜVTÜRK personel ihtiyaçları doğrultusunda 2016 yılında personel alımı yapacağını duyurdu. Sizde TÜVTÜRK personel alım ilanlarını inceleyebilir, size uygun olan iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Türkiye’de geneli personel alımı yapacak olan TÜVTÜRK İstanbul ve büyük şehirlerde daha fazla personele ihtiyaç duymaktadır.

TÜVTÜRK personel alımı 2016 yılında çok sayıda olacaktır, Şu an için 20 ilan yayınlayan TÜVTÜRK bu ilanlarını peryodik olarak güncellemektedir. Peki hangi pozisyonlarda personel alınacak dilerseniz birlikte inceleyelim.

•Egzoz Emisyon Teknisyeni,
•Kafe Servis Elemanı,
•Araç Muayene Teknisyeni (Türkiye),
•Müşteri Kabul Görevlisi,
•İstasyon Amir Yardımcısı.

TÜVTÜRK  iş ilanlarından öne çıkan ilanlar yukarıdaki gibidir ve bunlara birlikte yayında çok sayıda ilana yer verilmiştir. Personel alımları lise ve üniversite mezunu adaylar arasından yapılacaktır. İşe alım şartlarını incelemek ve diğer iş ilanlarını görmek için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.