Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tusaş Motor Sanayi 25 Personel Eleman Alımları İş İlanı

Tusaş Motor Sanayi 25 Personel Eleman Alımları İş İlanı

Tusaş Motor Sanayi Personel Alımı

Sitemiz kamu ilanlarını sizlerle güncel olarak paylaşıyor, güncel kamu ilanları ile birliktede büyük kuruluşlarıda yakından takip ederek iş ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Faaliyetlerine ilk olarak Tusaş Motor Sanayii A.Ş. 1985 yılında Eskişehir ilimizde kuruldu, Uçak motorları için yedek parça motor mpntajı gibi bir çok alanda hizmet vermeye devam eden Tusaş Motor Sanayii A.Ş Servis ve Ar-Ge çalışmaları ile her geçen gün sektörün büyüyen markası olarak hizmet veriyor.

Tusaş Motor Sanayi personel alımı için yayınladığı ilanları incelediğimizde karşımıza 25 adet ilan çıkmıştır. Tusaş Motor Sanayi  A.Ş alım yapılacak personelleri Eskişehir,İstanbul ve Kocaeli ilinde istihdam edecektir. Açık iş ilanlarına Lise ve Üniversite mezunları başvuru yapabileceklerdir.

Tusaş Motor Sanayi personel alımı iş ilanları şu şekilde verilmitir.

− Elektronik Bakım Teknisyeni,
− Finans Uzmanı,
− Kalite Kontrol Teknisyeni,
− Kalite Mühendisi,
− Sourcing Engineer.

Tusaş Motor Sanayi personel alımı için yayınlanan iş ilanlarından bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla birlikte yayında olan ilanları incelemek ve size uygun pozisyonlara başvuru yapmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tei-tusas-motor-sanayii-a-s-is-ilanlari-c5628-p30511/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Tusaş Motor Sanayi 25 Personel Eleman Alımları İş İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.