Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tüsan Yapı Personel Alımı 2016

Tüsan Yapı Personel Alımı 2016

Tüsan Yapı Personel Eleman Alımı 2016

Tüsan Yapı personel alıyor, Türkiye’nin bir çok ilinde farklı projelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak olan Tüsan Yapı bu projelerde görevlendirilmek üzere deneyimli personeller alacaktır. Açık pozisyonları inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Tüsan Yapı firmasına iş başvurusu nasıl yapılır, Tüsan Yapı firmasına iş başvurusu nereden iş başvurusu yapılır? Tüsan Yapı personel alım ilanlarını kariyer net üzerinden yayınlamaktadır. Sizlerde bu inşaat şirketine iş başvurusu yapmak istiyorsanız ilanımızı inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Tüsan Yapı personel alımı iş ilanları 2016 yılı için alt kısımda verilen pozisyonşarda yapılacaktır. Alt kısımda verdiğimizi pozisyonların dışında çok sayıda personel almayı planlayan şirket yapılan tüm başvuruları detaylı inceleyip uygun gördüğü adayları mülakata çağırmaktadır. Şimdi hangi pozisyonlar için ilanlar yayınlamış birlikte inceleyelim.

– Formen Adana
– Üretim Müdürü
– Makine Teknikeri
– İnsan Kaynakları Elemanı
– Yönetici Asistanı
– İhale Uzmanı

Tüsan Yapı personel alımı iş ilanları 2016 yılı için almayı planladığı pozisyonları yukarıda verdiği ilanlar doğrultusunda yapmayı planlıyor sizde bu ilanlara başvuru yapmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirisiniz.

http://www.kariyer.net/tusan-yapi-san-a-s-is-ilanlari-c5188-p30071/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Tüsan Yapı Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.