Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Turkuaz Medya Personel Alımı 2016

Turkuaz Medya Personel Alımı 2016

Turkuaz Medya Personel Alımı 2016

Türkiye’de son yıllarda isminden fazlaca söz ettiren Medya kuruluşu olan Turkuvaz, medya personel alımı yapıyor. Turkuaz medya binlerce çalışanı ile ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Genel merkez başta olmak üzere tüm temsilciliklerde personel alımları yapmayı hedefleyen Turkuaz, medya gurubu bünyesinde bulunan televizyon, gazete, dergi gibi bir çok kurumu barındırıyor. Yayın ağı böyle büyük olan bir gurubun personel alımlarıda büyük sayıda oluyur. Siz de Turkuaz medya personel olmak istiyorsanız bu ilanlara başvurabilirsiniz.

Turkuvaz Personel Alımları İş İlanları 2016 yılı için çok sayıda olup sizde bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Yayında olan ilanların yanı sıra sürekli ilanlar güncellenmektedir. Sitemizi takip ederek bu ilanları takip edebilirsiniz.. İskurr.gen.tr Turkuaz, gibi büyük firma ilanlarını sürekli takip edip sizlerle güncel olarak paylaşmaktadır. Dilerseniz açık olan pozsiyonları inceleyelim.

♦ Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı,

♦ İnsan Kaynakları Uzmanı,

♦ Yönetici Asistanı,

♦ SAP Abap Danışmanı

♦ Çevirmen,

♦ Yönetici Asistanı,

Turkuvaz Personel Alımları  2016 yılı için yukarıda verilen pozisyonlar için alımlar yapılacaktır. Bu ilanlar için bazı genel ve özel şartlar bulunmaktadır. Size uygun ilanlara zaman kaybetmeden başvurabilirsiniz. Turkuaz iş ilanlarına başvurmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullana bilirsiniz.

 

http://www.kariyer.net/turkuvaz-medya-grubu-is-ilanlari-c1181-p1975/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.