Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Turknet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Turknet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Turknet İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türknet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Türknet personel alımı yapıyor. Türknet iş başvurusuyaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Türknet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Türknet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1996 yıllarında atılan Türknet ülkemizin en büyük bilişim şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle sürekli büyümeye devam eden yenilikçi bir marka olan Türknet personel alımı yapmayı sürdürüyor. Her geçen gün adını daha fazla insana duyuran bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Türknet’e nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Türknet Hakkımızda

1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz.

Akşan Personel Eleman Alımı Başvuru Adresi

http://www.kariyer.net/turknet-iletisim-hizmetleri-is-ilanlari-c4432-p29315/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Turknet Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.