Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık)

Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık)

Türkiye Petrolleri personel alımı yapacağını bildiren bir ilan yayımladı. Petrol şirketi İstanbul ilinde olmak üzere farklı farklı pozisyonlara personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Türkiye Petrolleri zaman zaman oluşan personel boşluklarını yayımladığı ilanlar ile tamamlamaktadır. Petrol şirketleri bünyesinde çalışmak isteyen bir çok insan bulunmaktadır. Bu ilana göz atabilir, size uygunsa vereceğimiz link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Alım sadece İstanbul ilinde olacaktır. İstanbul’da bulunan Petrol Ofislerine tam zamanlı olarak çalışacak personeller alınacaktır. Buna benzer ilanlardan faydalanmak adına bizleri güncel şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye Petrolleri Alım Yapacağı Pozisyonlar

Türkiye Petrolleri Şirketi personel alımı ilanında alım yapacağı pozisyonları da belirtmiştir; Müdür, Yönetici, Uzman ve Uzman Yardımcısı pozisyonlarına eleman alımları gerçekleşecektir. Bu ilanlara tecrübeli veya tecrübesiz kişiler başvurabilecekler. Başvurular ise vereceğimiz link üzerinden yapılabilecektir. Ardından başvurunuz onaylanırsa sizlere dönüş sağlanacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

İlanı incelediğimiz zaman başvuru için bazı şartların arandığını görmekteyiz.

  • Üniversitelerin gerekli lisans bölümlerinden mezun olmak,
  • İstanbul ilinde yaşıyor veya yaşayabilecek olmak,
  • Ms Office programlarını kullanabiliyor olmak
  • Seyahat sorunu bulunmuyor olmak
  • İş sorumluluğunun farkında olmak
  • İletişim becerisi bulunuyor olmak
  • Büyük derecede sağlık problemi bulunmuyor olmak
  • Erkek başvuru adayları için askerliklerini yapmış olmaları, muaf ya da tecilli olmaları gerekiyor.

Başvuru için aranan şartlar bu şekildedir. Daha detaylı bilgi için başvurmak istediğiniz pozisyon için şartlara bakmanız daha mantıklı olacaktır. Vereceğimiz link üzerinden şartlara ulaşabileceksiniz.

Nasıl Başvururum

Türkiye Petrolleri zaman zaman buna benzer ilanlar ile personel alımları yapmaktadır. Son başvuru tarihi her pozisyon için değişmekte olup Ocak ayının başlarına kadar devam etmesi bekleniliyor. Türkiye Petrolleri personel alımı ilanının detaylarına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı Alıyor başlıklı makalemizde Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı ve müfettiş yardımcısı alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.