Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türkiye Hastanesi Personel Alımı 2016

Türkiye Hastanesi Personel Alımı 2016

Türkiye Hastanesi Personel Alımı 2016

İhlas holding yatırımlarından olan Türkiye Hastanesi personel alım için ilan yayınladı. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında  faaliyet gösteren Türkiye Hastanesi, sağlık personeli alımı ile birlikte vasıfsız personel alımı da yapacaktır. Sizde Türkiye Hastanesin de çalışmak istiyorsanız bu ilanlara başvurabilirsiniz. İhlas holding gücü ile  hizmet vermeye devam eden Hastane 2016 İş ilanlarını yayınlamıştır.

Türkiye Hastanesi personel alımı 2016 yılında bir çok personel alımı yapacak olup, 2016 yılı için ilk ilanlarını yayınlamıştır. Bu ilanlar belirli aralıklarda yenilenmektedir. Şuan için alım yapılacak personel sayısı 9 dur. dilerseniz hangi pozisyonlarda alım yapılacak inceleyelim.

♦Hasta bakıcı,
♦Hemşire,
♦Garson,
♦Diş Hekimi,
♦Acil Tıp Teknisyeni,
♦Ebe,
♦Tıbbi Sekreter,
♦Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı.

Türkiye Hastanesi personel alımı 2016 da bu pozisyonlarda yapılacak olup. Alım yapılacak personellerde deneyim şartı aranacaktır. Yukarıda verilen pozisyonların işe alım şartlarını görebilmek ve iş başvurusu yapabilmek için aşağıda yer alan link adresine tıklayabilirler.

https://www.secretcv.com/firma/turkiye-hastanesi-697-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.