Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Turkish Do Co Personel Alımı İş İlanları 2016

Turkish Do Co Personel Alımı İş İlanları 2016

Turkish Do Co Personel Alımı İş İlanları 2016

Gıda ve catering hizmeti sunmakta olan Turkish Do Co  on yıla yakın bir süredir özellikle hava yolu şirketlerine catering hizmeti vermektedir. Hizmet kalite seviyesini artırmak için sürekli personel alımı yapan Turkish Do Co vermiş oldugu son ilana göre personel eleman alımı yapacagını duyurdu. 2016 yılında bir çok personel ve eleman alımı yapacak olan Turkish Do Co iş başvurusu için açık iş ilanlarını birlikte inceleyelim.

Turkish Do Co personel alımı  2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacaktır. Sizler için seçmiş oldugumuz bazı pozisyonlar aşagıdaki gibidir. Diger iş ilanları için sayfa altında bulunan linki kullanarak detaylara ulaşabilirsiniz.

♦SERVİS ELEMANI,
♦DÖNEMSEL TEKNİSYEN,
♦DÖNEMSEL TEMİZLİKÇİ,
♦DÖNEMSEL KASİYER,
♦BARMEN,
♦ŞOFÖR,
♦PASTA USTASI,
♦MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
♦OTO BAKIM TEKNİSYENİ,
♦ELEKTRİK TEKNİSYENİ.

Turkish Do Co personel alımı 2016 yılında yukarıda verilmiş olan farklı pozisyonlarda olacaktır.  Turkish Do Co firması kariyer hedefleyen tüm adaylar için iş imkanı sunmaktadır. verilen ilanların yanısırada daha bir çok ilana alt kısımda verilen baglantıyı kullanara ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkish-do-co-is-ilanlari-c12972-p42079/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.