Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Turkcell Superonline Personel Alımı

Turkcell Superonline Personel Alımı

Turkcell Superonline Personel Alımı

Turkcell Superonline ülkemizin en büyük şirketlerinden biridir. Binlerce çalışanı olan Turkcell Superonline Türkiye genelinde binlerce insanı çalıştırmaktadır. Turkcell grup şirketi olan Turkcell Superonline ülkemizde 1000Mbps hızında internet erişimini kullanıcılarına sunan bir şirkettir. Hizmet kalitesini artırabilmek için yeni personel alımları yapacagını duyurdu.

Turkcell Superonline Personel alımı İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlerde olacaktır. Alımı yapılacak pozisyonlar alt kısımda verilmiştir. Hep pozisyon için belirli işe alım şartları verilmiştir.

♦İnsan Kaynakları Uzmanı
♦Çağrı Merkezi Takım Lideri
♦Çağrı Merkezi Müdürü
♦Aktivasyon Sorumlusu
♦Çağrı Merkezi Personeli

Turkcell Superonline Persone alımı yukarıda verilmiş olan pozisyonlarda olup. Bunun yanısıra bir çok ilan yayınlanmaktadır. iskurr.gen.tr olarak güncellenen iş ilanlarını sürekli paylaşacagız. İş başvurunuz kabul edildigi takdirde Mülakat süreci başlatan Turkcell Superonline  En az 1 yıl deneyimi olan adayları degerlendirme sürecine dahil etmektedir.

http://www.yenibiris.com/turkcell-superonline-misra-dagitim-merkezi-is-ilanlari?firma=131872&frm=177371

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.