Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Turkcell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Turkcell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin en ğüçlü, gsm operatörü olan Turkcell bünyesine ve gurup şirketlerine personel alımı yapacaktır. Turkcell 2016 yılında da personel alımlarına ara vermeden devam ediyor. Bünyesinde binlerce çalışana iş imkanı veren şirket yeni alımlarla birlikte bünyesindeki çalışan sayısını artıracak gibi gözüküyor. Sizde Turkcell iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız tek yapmanız gereken açık ilanları inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında kaç personel ile olacak incelediğimizde karşımıza 225 kadro için bir alım yapılacağı görülmektedir. 225 kadro için çok sayıda personel alımı yapılacak olup tek yapmanız gereken ilanları inceleyip size uygun pozisyonlara başvuru yapmaktır.

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapılacak kadroları incelediğimizde verilmiş olan ilanlar şu şekildedir.

♦ Sosyal Medya Raporlama Uzmanı,
♦ Kalite ve Test Uzmanı,
♦ Kanal Analitiği Uzmanı,
♦ Bilgi Güvenliği Uzmanı,
♦ Yerinde Destek Uzmanı,
♦ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapılacak pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir bu ilanlarla birlikte yayında olan yüzlerce iş ilanıda bulunmaktadır. Sizde Turkcell iş ilanlarını incelemek ve size uygun pozisyonlara iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkcell-ve-grup-sirketleri-is-ilanlari-c2931-p21215/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.