Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2015

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2015

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin kesinlikle en iyi GSM operatörü olan Turkcell, 2016 senesinin yaklaşması ile birlikte yatırımlarını da artırmaya başlamıştır. Senelerdir ciddi bir büyüme kaydeden ve yükselen bir ivme ile gösteren Turkcell, diğer rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Ocak ayından itibaren birçok ilan vermiş olan ve ilanlarını da sürekli yenileyen Turkcell, kendisine yepyeni takım arkadaşları aramaktadır.

Turkcell  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Turkcell  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Turkcell Açık Pozisyonlar

KURUMSAL PORTFÖY YÖNETİCİSİ
İTALYANCA BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
TEKNİK MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ
ALMANCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ (İZMİT)
STAJYER

Turkcell personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Turkcell gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Turkcell İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/turkcell-ve-grup-sirketleri-is-ilanlari-c2931-p21215/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Turkcell Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.